Aylık arşivler: Mart 2012

Ayrılan Sevgilileri Barıştırmak İçin Dua

Ayrılanları kavuşturmak, sevenleri birleştirmek, terk edeni geri yuvasına döndürmek, aile huzuru temin etmek için;
Sevgi ve muhabbet konusunda helal olmak şartıyla her dilediğine ulaşmak isteyen kimse;
Yedi gün canlı ve canlıdan çıkan şeylerden perhiz edilir.Sonra 40 adet iri baklalardan alınır.bu baklaların ilk 10 tanesinin bir yüzüne Harun, diğer yüzüne mahbubun ismi yazılır.Diğer ikinci 20 gün bölümün bir yüzüne Karun ve arka yüzüne yine matlubun ismi yazılır.Üçüncü 10 grubun ön yüzüne Ya Hannan, dördüncü 10 grubun ön yüzüne Ya Mennan ve arka yüzlerine de yine matlubun ismi yazılır.Yazma işlemi tamamlandıktan sonra her biri üzerine yedişer defa cin suresinin ilk beş ayeti okunur ve baklaların tamamı birden ateşe atılarak yakılır.Bu işlem her kim için uygulanırsa sevgi, aşk, muhabbet ve beraberlik konusunda beklenen netice kısa zamanda elde edilir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Evlilerin Boşanmaması İçin Dua

Kâria Suresi arası açık,dargın kimselerin arasını bulmak için 3,5,7 kere okunsa dargın kimseler bu sürenin bereketine kinlerinden vazgeçip barışırlar Allah’ın izni ile..
El kâriah(kâriatu).Mel kâriah(kâriatu).Ve mâ edrâke mel kâriah(kâriatu).Yevme yekûnun nâsu kel ferâşil mebsûs(mebsûsi).Ve tekûnul cibâlu kel ıhnil menfûş(menfuşi).Fe emmâ men sekulet mevâzînuh(mevâzînuhu).Fe huve fî îşetin râdiyeh(râdiyetin).Ve emmâ men haffet mevâzînuh(mevâzînuhu).Fe ummuhu hâviyeh(hâviyetun).Ve mâ edrâke mâhiyeh(mâhiyeh).Nârun hâmiyeh(hâmiyetun).
Anlamı : Kapı çalan! Nedir o kapı çalan? O kapı çalanın ne olduğunu bilir misin? İnsanların, ateşin etrafını sarmış pervaneler gibi olur, Dağların da atılmış renkli yüne dönüştüğü gündür (o Kâria!) O gün kimin tartılan ameli ağır gelirse. İşte o, hoşnut edici bir yaşayış içinde olur. Ameli yeğni olana gelince İşte onun anası (yeri, yurdu) Hâviye’dir. Nedir o (Hâviye) bilir misin? Kızgın ateş!

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Sevgi Duası İle Kendini Çok Sevdirmek

1 ADET FÜLFÜLE BİRER DEFA CİN SURESİNİ 10. AYETİN SONUNA KADAR OKU BİRER BİRER ATEŞE AT YAKARKEN FALAN BİN FALANDA BENİM AŞKIMDAN BÖYLE YANSIN DE SAHİHTİR EĞER İNANMAZSAN BİR HAYVANIN NİYETİNE OKU GÖRESİNKİ YANINDAN AYRILMAYA..

Cin suresi 10. ayetin sonuna kadar:

Bismillahirrahmanirrahim

1. Kul uhıye ileyye ennehusteme’a neferun minelcinni fekalu inna semı’na kur’anen ‘aceben.
2. Yehdiy ilerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehaden.
3. Ve ennehu te’ala ceddu rabbina mettehaze sahıbeten ve la veleden.
4. Ve ennehu kane yekulu sefiyhuna ‘alellahi şetatatan.
5. Ve enna zanenna en len tekulen’insu velcinnu ‘alellahi keziben.
6. Ve ennehu kane ricalun minel’insi ye’uzune biricalin minelcinni fezaduhum rehekan.
7. Ve ennehum zannu kema zanentum en len yeb’asallahu ehaden.
8. Ve enna lemesnessemae fevecednaha muliet haresen şediyden ve şuhuben.
9. Ve enna kunna nak’udu minha meka’ıde lissem’ı femen yestemi’ıl’ane yecid lehu şihahaben resaden.
10. Ve enna la nedriy eşerrun uriyde bimen fiyl’ardı em erade bihim rabbuhum reşeden.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Göz Bağlama Duası Yapmak

Bir erkek sevdiği bir kadınla oynaşmak ister de buna olanak bulamazsa, kendisini kocasının durumunda göstermek içini kadının gözlerini bağlar. Gözleri bağlanan kadın kendisiyle yatan erkeği kocası sanıp ses çıkarmazmış.
Erkek, sevdiği kadının iç çamaşırından küçük bir parça kesip alır. Gizli yapılan bu iş kadının sezmeyeceği nitelikte, alınan parçada göze batmayacak nitelikte olur. Cinci, giysi parçasını, erkeğin başı çevresinde yedi kez döndürür. Her döndürüşte kadının, erkeğin adlarını söyler ‘’ya kaadir’’ diyerek yere üfler. Sonra üç mum alıp bir üçgen oluşturacak şekilde ayrı ayrı yere koyar, erkeği mumlar arasına oturtup, mumları kadının ve erkeğin adlarını söyleyerek yakar. Kur’anın ‘’El-Ra’d’’ suresini okuyup erkeğin dileğinin yerine getirilmesi için Tanrıya yakarır, kadının giysilerinden alınan yamaya üfler. Sonra mumları ya hay diyerek bir bir söndürür. Kadının kullandığı çeşmeden alından bir bardak su ile yamayı yıkar, ocakta kurutup üçe katlar. Her katlayışta, yine erkekle kadının adlarını, bu işlemin neden yapıldığını söyler. Bir kağıdın üzerine kadının adının ilk harfini kırk, erkeğinkinide yedi kez yazar. Harflerden alt alta kırk bir sin üç mim bir elif yazar. Yamayı bu kağıda sarar ‘’medet ya cin’’ deyip kağıdı yedi kat muşambaya, muşambayı üç kat yeşil beze sarıp kırk bir dikişle dikerç her dikiş vuruşta kadının, erkeğin adlarını söyler. Erkek bir Cuma gecesi, yatsıdan sonra bu muskayı kadının evinin kapısının eşiği altına gizler. Kadın bu muskanın üzerinden yedi kez geçtikten sonra, kendisini seven erkeği geceleyin, kocasından ayıramazmış. Erkek, sevdiği kadına uzaktan görünüp, kaş göz eder, yedi gün sonra da yatağına girermiş.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

En Etkili Aşk Duasını Okumak

Sübhaneke la ilahe illa ente ya rabbe külli şey’in ve varisehu ve razikahu ve rahımeh.

Yukarıdaki esmayı cuma günü birinci saatte (150) defa okuyup da kendisine sevgi duymasını istediği kişiye doğru gönderirse,o kimsenin kalbinde sevgi tohumları yeşerir.
Yine bu esmayı hergün (17) defa okumaya devam eden kimseler insanlar arasında saygı ve sevgi görürler. Hiç kimse ona kötü gözle bakmaya cesaret edemez.
Zalim bir kimsenin zulmünden muhafaza olmak için (72) defa okunursa,Allah’ın izni ile korunur.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

En Etkili Sonuç Veren Aşk Duası

Beyaz saflığın temsilcisidir bu nedenle beyaz büyükçe bir mumun üstüne sevdiğin kişinin adını ve anne adını yaz! Çarşamba gece yarısından sonra karanlık bir yerde mumu yak! Sadece sevdiğin insana konsantre ol ve onu düşünerek 41 ihlas oku yanan muma üfle… Mum bitmek üzereyken sevdiğin kişinin adını sesli olarak söyle ve acil bana gelsin de ve 1 kez daha fatiha oku mum üzerine üfle.. Mum kendi kendine sönene dek bekle… Mumu gün ağarmaya başlayınca meyve veren bir ağacın altına göm! Sevdiğin kısa zaman içinde sana yanarak gelecektir…

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Denenmiş Ve Sağlam Aşk Duası

Ya Şemusa ya helyusà yà ğayusà yà talyusà yà tàlmusà yà asbàvütin yà hin àli şeddàyi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü mà kànet elvàhan 3 el acele 3 es sàat 3. kırmızı bir mumu iğne ile işaretleyerek 7ye bölün. her gün üzerine 41 kez okuyup mumu işaretlediğinz yere kadar yakın. mum bitene kadar 7 gün devam edin.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Başkası İle Evlenen Sevdiğini Kendine Getirme Duası

Bir kimse istiyorsa baskasinin evine evlenmek niyetli bir kadini hemen gece kendi evine ask ile getirmek niyet ediyorsa bir kara tavugun yumurtasina arapca olarak 545 2380021 m m m m m m m 2441 he mim nun hu hu hu 3992 ahrikat ya filan binti filanete haza saatu ve haza mekanu ve mahalu filan ibni filan es seeh3 el vahan3 el ecel3 kez yazip yumurtani kible yonden atese gommeli o kadinin uc tarafi alev olar yalniz bir taraf kalar o da niyet sahibinin yolu uzre kacarak o niyet sahibinin mekanina mahalliyesine gelmis olar bunu iki sevgilisini baskasi tarafindan zornan alib evlendiren kisiler icin

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Saç Teline Aşk Duası Okumak

muhabbet için sevdiğinin sacından birkaç tel al yazacagım duayı sacın üstüne 77 defa oku okuduktan sonra atese at o kişi aşkından mecnun olur yakarkende okurkende niyet alın ne zaman zamanınız varsa yaparsınız
bismillahirrahmanirrahim
Yevme tü tiyüssemae beduhani mübinü nefsinnasü haza izbelyed ve yahyunülmal hayyen cem an kul inne künhü yuhıbbünallahi fettekunü bihisbekümullahi ve yağfirliküm vallahi gafurrürrahim. amin

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Seni Kesin Araması İçin Dua

cumartesi gecesi saat 12 de başlayarak aşağıdaki sözleri bir kağıda 6111 defa yazın…..amakurşun kalemle…..

””” emmaltu nu her”””( yazılcak soz )

sonra en sondan başlayarak teker teker silin ve her sildiğinizde

”'”emmaltu nu mar””” deyin. ( denılcek soz )

bittikten sonra saat tutun 13 saat içinde sizi kesın arar….

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]