Aşkı Arttırma Büyüsü Yapmak

Bir kimse sevdiği bir kızın kendisine karşı olan sevgisini arttırmak, onu kendisine daha çok yaklaştırmak isterse, cinciye başvurur, aşağıda açıklanan işlemi yaptırır.
Sevgilisinin saçından birkaç tel alır, bir Cuma gecesi, yatsıdan sonra, cinciye gider, içini döker, durumu bildirir. Cinci, önce ona abdest aldırır, üç rekat namaz kıldırır. Selam verirken sevgilisinin adını söyletir. Kendide Kur’andan istediği bir sureyi okur, sağa sola üfler. İkinci gece, bir kağıdın üzerine yazıp muska biçiminde sardığı sureyi verir. Sevgilisinin gönlünü iyice kendine bağlamak isteyen kişi, muskayı, üzerinde, uygun bir yerde taşır; akşam yatarken, sabah kalktıktan sonra, yedişer kez ezbere okur. Dileğinin olması için kendi dilince Tanrıya yakarır. Surenin Türkçesi şöyledir.
‘’Yardım dileyin Tanrıdan, katlanın, yeryüzü Tanrınındır. Kurallarından dilediğine onu miras olarak verir. Sonuç sakınanlarındır.’’ (El-Araf, 125)
Muskanın sürekli olarak üstte taşınması gerekir. Yatarken bile çıkarılması doğru değildir. Bu surenin ancak Arapçası okunabilir. Sure okunurken abdestli olma gereği vardır. Bu işlemin kimseye söylenmemesi, elden geldiğince gizli yapılması gerekir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir