Kategori arşivi: BARIŞMA DUALARI

Küslerin Aralarını Düzeltme Büyüsü

İnsanların birbirleri ile olan ilişkileri incelendiği zaman küçük ya da büyük sebeplerle bir şekilde kızgınlıkların, kırgınlık ya da dargınlıkların olduğu fark edilmektedir. Zaman içinde dilenen özürler kimi zaman fayda etmeyebilir ya da affetmek için belli başlı nedenler oluşmayabilir. Bu tür durumlarda en etkili silah ise kırgınlıkları giderme büyüsünün uygulanmasıdır. Medyumların en iyi şekilde bu büyüleri yapması ve çok kısa sürede sonuç almaları da bu durumun güzelliğini ortaya koyar.
İnsanların özünde mantıktan ziyade duyguları ile hareket edebilen bir yönüde bulunmaktadır.

En sağlam şekilde dirayet gösteren kişiler bile kendi içinde bazı duyguları yaşamaktan kurtulamazlar. Örneğin kişi mutlu olduğu yerde ve mutlu hissettiği kimseler ile beraber olmayı tercih edebilir. Bu noktada da bir takım duygu durumu değişikliklerinin yaşandığı ve insanların da bu durumlara göre hayatlarını şekillendirdikleri gözlemlenebilir. Yine benzer olarak sevilmeyen yerlere gidilmez ve kızgınlık ya da kırgınlık gibi duyguların yaşandığı ortamlarda bulunulmak istenmez. Büyülerle de insanların hal ve hareketleri, hatta duyguları revize edilebilir. Örnek olarak bir kişi için kırgınlıklar var ve bir türlü bu kırgınlıklar aşılamıyor ise kırgınlıkları giderme büyüsü yapılabilir. Medyumların bu alanda tecrübeli olması ve her daim daha iyi bir sonuç almak adına söz konusu büyüleri yapması doğal karşılanmaktadır.
Kişiye özel olarak yapılan etkili Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçebilirsiniz.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Barışmak için Yapılan Dua

Küslükleri giderme aradaki buzları eritmek maksatlı birçok yöntem vardır. Sevdiğinle arandaki sorunları çözüp onu kendine bağlamak sözünü dinletmek için bile yapılması mümkün. Sözü dinlenen istedikleri yerine gelen bir kimse olmak için yapılır. Etkili dua yöntemleride bulunur. Bir kimse halk arasında sevilip sayılmak ya da eşine, sevdiğine, aile efradına sözünü dinletebilmek ve onların gönüllerine taht kurmak ve kendisine şefkat, merhamet ve yumuşak kalpli olmalarını sağlamak amacıyla aşağıda gelen ayeti kerimeler her gün düzenli olarak … defa okunmaya devam edilmelidir. Okunacak ayeti kerimeler şunlardır:Vecealna fi kulubillezinet-tebeuhü ra’feten ve rahmeh*Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni, ve li-tüsnea ala ayni*Lev-enfakte m-fil ardi cemian ma ellefe beyne kulubihim, vela kinnellahe ellefe beynehüm, innehü azizün hakim*Yühibbunehüm ke-hubbillahi vellezine amenü eşeddü hubben lillah*

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Dargınları Barıştırma Büyüsü Duası

Duygular ve davranışlar insan hayatını şekillendirirler. Çünkü insanlar durumlara ve olaylara karşı bir takım refleksler gösterirler. Bu şekilde de hayat akıp gider. İyilik ve güzellik temelli duygular olabildiği gibi, bunların tam karşıtı olarak kötü ve pek olması istenmeyen durumlar da yaşanabilir. Örneğin sevgisizlik, tahammülsüzlük, nefret gibi duygular bunlara girer. İnsanların arasında bu tip durumların yaşanmaması için bazı önlemler alınabilir. Ancak kimi zaman da bu duygular körüklenmek ve artırılmak istenir. Nefretin artırılması, hedef kişilerin birbirlerine düşürülmesi bazı insanların çıkarlarına hizmet edebilir. İşte bunun için de bazı uygulamalardan destek alınabilir. Tam da bu anlamda gerçekleştirilen büyü türleri aslında istekleri ve talepleri karşılamaktadır. Nefret büyüsü de bahsedilen duyguların körüklenmesi için kullanılabilir. Çünkü kimi insanlar birliktelikleri ile diğer insanları zora düşürebilmektedir. Bunun için de söz konusu kişilerin ayrılmasını sağlayan nefret duygusu artırılabilir.
Pek çok örnekte olduğu gibi nefret büyüsünün yapılmasında da geri dönüş yoktur. Yani sonuçlar etkili, doğrudan, delici ve kalıcıdır. Bu anlamda nefret duygusunu artıran, körükleyen ve ateşleyen bir büyü olarak söz konusu uygulama büyü türleri arasındaki en önemli ve en popüler yöntemlerden birisini oluşturur. İnsanlar özellikle azılı düşmanlarının ittifaklarını bozmak için bu büyüden yararlanırlar. Ya da hain ve gaddar kişilerin sevilen insanlardan uzak tutulması için bir takım yöntemler arasında bu büyünün uygulanması da gösterilebilir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Küsen Nişanlımla Barışma Duası

El-Mü’min ism-i şerifi her gün sabah namazını müteakip … defa okuyan kimselerin Allah’ın izniyle her türlü ihtiyaçları giderilir, duaları müstecab olur. Mü’min ism-i şerifini kendine vird edinen kimsenin Cenab-ı Hakk bu yöndeki hacetini kabul eder. Ayrıca; Barışmak için … gün her namazdan sonra … defa “Yâ Mü’min” ism-i celilini zikre devam eden kimsenin Allah’ın izni ile muradı olur.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Küsen Eşleri Barıştıran Dua

Bu hayatta her şey insanlar içindir. Başımıza istemediğimiz bir çok olay ve olumsuzluklar gelebiliyor. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişilerle aranızda çıkan olumsuzlukları düzeltmek, aradaki buzları eritmek maksatlı hazırlanır. Bu işlem dargınlıkları sona erdirmek ve barışmak içindir. Değişik bir yöntem olarak aşağıdaki duayı da okuma yapabilirsiniz. Dua’nın okunuşu şu şekildedir:
“Allâhümme leke eslemtü ve bike âmentü ve aleyke tevekkeltü ve ileyke enebtü ve bike hâsemtü. Allâhümme innî eûzü bi ‘izzetike lâ ilâhe illâ ente en tudillenî. Ente’l-hayyüllezî lâ yemûtü ve’l-cinnü ve’l-insu yemütûne”.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]