Kategori arşivi: EVLENME DUALARI

Erkek Arkadaşının Evlenme Teklif Etmesi için Dua

Bekar yahut dul kimselerin evlilik yönünde olan maksatlarının olması ya da birlikteliği olan kişi ile evlilik olması yönünde çalışmalar sayesinde yapılır. Hayatınızda olan kimse ile yaşamınızı birleştirerek kalan geri kısmında mutlu mesut bir şekilde devam etmeniz için yapılır. Bunun dışında bir de okuma yapılarak bu maksatlara ulaşmak için niyetinizi kendiniz yapabilirsiniz. Duasının okuma süresi … defa, zamanı ise … dır. Dua şu şekilde okunmaktadır:
Allâhümme innî es’elüke min hayrin mâ se’eleke minhü nebiyyüke Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem ve neûzü bike min şerri mesteâzeke minhü nebbiyuke Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem ve ente’l-müsteânü ve aleyke’l-belâğu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Sevdiğinle evlenebilmek için yüzük tılsımı

Öncelikle temiz bir kağıt al ve aşağıdaki duayı safran mürekkebi ile arapça yaz…
Duanın altına da niyetini, evlilik dileğini yaz.

Renksiz cam kavanoz suya yazdığın kağıdı ve yeni aldığın yüzüğü at. 
(tek taşlı altın veya gümüş yüzük al sahte yüzük olmaz) 

7 gün her namazdan sonra duayı 100 defa suya oku.

Hz Yusuf’un Evlilik Duası “Bismillahi Allahümme ya allahü ya allahü ya allahü ya Muhammed ya Muhammed ya Muhammed ”

Okumalar bitince yüzüğü sudan çıkar. ve boy abdesti alıp sağ elinin yüzük parmağına tak.Evlenene kadar yüzüğü parmağından çıkarma 

yazılı kağıdı da denize at veya meyve veren ağaç dibine göm.
suyu da yüzüne sür ve banyo yap.

Pazartesi veya perşembe günü başlayın.7 gün okuyun.

Not:Yüzüğü bir başkasının takmasına kesinlikle izin verme evlendiğin zaman bekar bir bayana hediye et…

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Evlenmek için Çok Etkili Dua

Ayet-el- Kürsi’nin evlilik için okunur bu tertipte okunma yöntemi diğer okumalara göre farklıdır. Sadece ve sadece belirtilmiş olan süreçte okunur. En fazla .. ay arka arkaya okuna bilir. Genelde ilk ay okunma arkasında evlenecek bir işi mutlaka karşınıza çıkacaktır. Buna içtenlikle inanarak okumanız gerekli Allah’a tam bir inanç ve güvenle okudunuz takdirde ve belirtilmiş şekilde uygulandığında Allah’ın İzniyle karşınıza birisi çıkacaktır. Okuma zamanı …, sayısı ise… dır.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Sevdiğimden Evlenme Teklifi Almak İçin Dua

Başlamada önce gusül abdesti alınacak. Hiç kullanılmamış iç çamaşırı giyilecek ve İki rekât Allah rızası için namaz kılınacak. Namazdan sonra, bizim için hayırlı olacak bir eş bulmak, hayırlısıyla mutlu bir evlilik yapıp hayırlı bir yuva kurmak niyeti ile niyetlenip 4356 kez Ya Allah ismi şerifiyle okumaya başlanacak. Her yüze geldiğimizde Nahl suresi 72. ayeti 66 defa okunacak. Okurken içine ayet yazılan kırmızı pek mendil veya kumaş parçası kalbin üzerine konacak. Okuma sırasında ve daha sonra iki göğüs arasında duracak. Evlilik gerçekleşene kadar durması hayırlıdır.
Nahl suresi 72. ayeti :
Bismillahirrahmanirrahim.
Vallahü ceale leküm min enfüsiküm ezvacen ve ceale leküm min ezvaciküm benine ve hafedeten ve rezakaküm minet tayyibat.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]