Kategori arşivi: KISMET AÇMA BÜYÜLERİ

Bereket Olması için Okunan Dualar

Dünyanın her yanında hayat galesi düşünüldüğü zaman en çok ehemmiyet verilen konuların başında mutluluk ve bereket gelir. Çünkü işler arttıkça, üretim yapıldıkça, çeşitli meşgaleler bulundukça ve para kazanıldıkça insanların mutluluk ve refah seviyeleri de artar. Ancak kimi zaman insanların basireti bağlanır ve bereket kesilir. Hayatın döngüsü içinde normal karşılanan bu durumlardan çıkmak için bazı yollar vardır. Ancak şüphesiz ki bu yolların içinde Mevla’ya el açıp yakarmak en etkilisidir. Çünkü bereket için dua etmek kadar insanı rahatlatan, insanı mutlu edip feraha kavuşturan bir başka yol yoktur. Bu denli güzel hissetmek ve sonuç beklemek için pek çok sebep ortada iken dileyen herkes ellerini göklere kaldırıp bereket duası edebilir. Çünkü bu dua aynı zamanda çok hızlı sonuç verecektir.
İnsanların bereketlerini artıran, işlerini açan, daha da mutlu ve huzurlu olmak adına elden gelen her şeyin yapılmasını sağlayan bu dua ile ciddi anlamda tatmin olunabilir. Bundan dolayı da dileyen herkes bereket duasından faydalanabilir. Ancak dua ederken temiz bir iman ile, iyi niyet ve diğer özellikler ile sonuç beklemek son derece önemlidir. Pek çok kimsenin de dikkat ettiği konu aslında budur. Bereket duasının sonuçları da son derece hızlı gelişebilir. Yeter ki insanlar içlerinden gelerek ve saf niyetleri ile dualarını tamamlasınlar, yüce Allah’a dileklerini ulaştırsınlar…
Dilerseniz işinin ehli medyum hocaya danışarak sorununuzla alakalı problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Kişiye özel olarak yapılan etkili Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Erkeğin Kısmetini Açan Büyü

Her insan topluma karşı sözü geçen ve kendini şirin göstererek etkilemek isteyebilir. İnsanlar arasında saygın ve hoş bakılan olmak için yapılması gereken çok çeşitli yöntemler vardır. Kişiye özel olarak yapılmak istenilirse şirinlik büyüsü hazırlanabilir. Bu yöndeki dilek ve arzuların gerçek olması için büyü çeşitleri arasında yer alan bu etkili telkin doğru zamanda yapılınca gerçek olmaması için hiç bir neden yoktur. Aşağıda yazılan telkini her gün sabah namazından sonra 267 defa okuyan ve zikrine devam eden kişi bir ihtiyaca bir sıkıntıya duçar olmaz. Bu ism-i şerifi zikretmeyi adet edinen kişinin lisanı düzgün kılınır:Allahümme sellimeni minel havatırin nefsaniyeti ve ahya kalbi binuri ma refetikel kudssiyyeti ve sellimeni minel küduratiz sulmaniyeti verruünatin nefsaniyeti ve cennebini külle mekrühin ve enilni külle rif atin vekşif ya kuddüsü ya selamü ya mü minü ya müheyminü ve melikeni nasıyetel melikil hadimi ba tayaiyle vekşif beyni ve beynehül hıcabe vakdı havaici bi hakkı ismikesselam.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Motivasyon ve Başarı için Büyü Nasıl Yapılır?

İnsanlar genel itibariyle bir işte ya da herhangi bir konuda başarılı olmak için motive olmak zorundadırlar. O işe yönelme, doğrudan o konuyu düşünme ve odaklanma anlamına gelebilen motivasyon ciddi bir konuyu oluşturduğu için ciddiyetle yaklaşılması gerekir. Yani kişiler pek çok bakımdan ne ile uğraşıyorlar ise o işe yönelim göstermeliler ve bu şekilde bir kanalize olma durumu sağlanmalıdır. Bunun yanı sıra bir takım dikkat dağıtıcı etmenler insanların motivasyonunu bozabilir. Çünkü motivasyon her zaman için materyal bir durumu değil, psikolojik ve manevi bir durumu da simgeler. Yaşanan acı olaylar, endişe halleri ya da olağanüstü yaşanmışlıklar motivasyonu dağıtır ve insanlar da yaptıkları işlere konsantre olamazlar. bunun önüne geçmek için en pratik ve en sağlam yol ise kuşkusuz ki büyü türleri arasında kendine yer bulan motivasyon büyüsünden faydalanmaktır.
Medyumlar aracılığı ile gerçekleştirilen motivasyon büyüsü en etkili büyü türlerinden biri olarak kendisini gösterir. Çünkü bu büyü ile kişiler ihtiyaç duydukları motivasyona ve güce kavuşurlar. Daha çok manevi açıdan etki eden ve kişinin kendini bir an önce toparlamasını sağlayan bu büyüler pek çok farklı etki ile insanları farklı havalara sokarlar. Dikkat dağılımını önleyen ve motivasyon halini sürekli artıran bu büyü ile sonuca ulaşmak, başarılı olmak ve çok iyi hissetmek oldukça kolay ve pratik bir şekilde olmaktadır.

kismetacmaduasi

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Para İçin Etkili Büyü

Druid para büyüsü adı altında geçer.

2.metal parayı uğurlu paran olarak belirleyip,her sabah kalktığında [7.gün boyunca]-bu amaçla hazır etmiş olacağın bir metal kabın içindeki sirkeye bu 2.metal parayı 7.kez batırıyorsun ve her batırdığında Talerimana diyorsun. 7-ci günün son sabahında uyguladıktan sonra hemen ardından hiç kurulamadan bu 2.metal parayı ıslak sirkeli haliyle temiz bir peçeteye sarıp cebine veya cüzdanına koyuyorsun.Nerede olursan ol para gelip seni bulacaktır deniliyor.

[bu 2.madeni para teker teker mi batırılır veya ikisi birlikte mi batırılır hakkında bilgisi verilmemiştir,14 kez değil de-7 kez o cümle zikredildiğine göre,ikisi aynı anda batırılıyor sonucu çıkar,bu yine de şahsi düşüncemdir].

Beni cezbeden bir yöntemi de sizlerle paylaşayım:

bu Wicca büyüsü adı altında geçer,ama büyü ile alakası yok bana göre ve wicca ile de alakası yok.

Şeyh Buni demiş ki:Daire şeklinde gümüş levha üzerinde veya gümüş yüzük üzerine 14.nurani harf kazılır-sırasıyla:

elif-ha-sad-sin-kef-ayn-ta-kaf-ra-he-nun-mim-lam-ye.

Ve bu levha kolye veya yüzük üzerinde taşınır.Allah bu kimseyi derhal maksadına ulaştırırmış ve bu kimse üzerinde taşıdığı müddetçe rızka,berekete,bolluğa,servete ulaştırırmış.

Bu kazıma yazı işi sabah güneşin doğumu anında yapılması gerekirmiş ve günü 21.nisanmış.

[nisan ayı geçti ancak nisan ayı koç burcudur ve nisan ayın dışında da koç burcun takvimde intikal ettiği günler vardır,bundan istifade edilebilir bence].

Yazı işlemi bitince hemen ardından 7.kez üzerine şu dua okunur:

Ya Allahü,ya ehadü,ya evvelü,ya ahiru,ya latifu,Mim ya malikel mülkü,ya malike yevmid bini ya muhyi,ya mümiytü Sad ya samedü Ra ya rabbel erbabi ya rahmanü,ya rahıymü Kef ya kerıymu He ya hadi ente hüve la ilahe illa ente Ye yeveh ahiyen şerahiyyen heya duğ Ya aliyyu ya azıymu Tı ya talibu ya talibu ya tahiru Sin ya semiu ya sübbuhu,ya hayyu,ya kayyumü Nun ya miras semavati vel ardı ve nural envari külliha ve münevveriha ya nafiu es elükel hüda vel afafe vel ığna vettüka ves elükel afve vel afiyete ve eselüke rızkan deran ve ıyşen karan ve amelen baran ve ilhakan bi ıbadikes salihiyn.Ve es elüke en tüsalliye ala seyyidina Muhammedin abdike ve nebiyyike ve habibike ve rabulike ve ala seyyidina İbrahime haliylike ve entüsellime aleyhima ve ala alihima ve alel enbiyai vel mürseline veş şühedai ves salihıyne ve en tutıyeni süli min hayrid dünya vel ahırati ve en tusliha li şeni küllehü fid dünya vel ahirati hatta elkake ve ente radın anni ve an cemiyel müslimiyne vel müminiyn vel hamdülillahi rabbil alemiyn.

Harfler halkanın iç kısmına bakar şekilde dönük kazılır.Şeyh Buninin sözünde harflerin arasına çizgi konulmalı geçmiyor olsa da bu bilgiyi paylaşan -her harfin arasına çizgi konulur-diye yazmıştır,bunu da not olarak düşürmüş olayım,ve

Şeyh Buni :Ay Sevr burcunda iken yapılır ifadesini kullanmış,bilgiyi paylaşan ise güneşin doğumu anında yazılır diye ifade etmiş.Sevr burcu-boğa burcudur ve ayı mayıstır,yani bu ay.Faydalı olur ümidiyle.Selametle

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Hayırlı Bir Kısmet için Yapılan (Ak) Beyaz Büyü

Her gün daha güzel ve şirin görünmek için okunabilecek özel bir dua. Her sabah uyanır uyanmaz yunus suresinin 26 ayeti …defa oku.
Duanın Arapça Okunuşu;
Bismillahirrahmanirrahim
Lillezîne ahsenûl husnâ ve zîyâdeh ve lâ yerheku vucûhehum katerun ve lâ zilleh ulâike ashâbul cenneh hum fîhâ hâlidûn.
Duanın Türkçe Meali;
Onlar için Ahsenül hüsna (Allah’ın Zat’ına ulaşmak) ve ziyadesi (daha fazlası, Allah’ın cemalini görmek) vardır. Onların yüzlerini bir keder kaplamaz ve bir zillet (küçük düşme, hakirlik) yoktur. İşte onlar, cennet halkıdır. Onlar, orada devamlı kalanlardır.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]