Eski eşinden kurtulmak için dua

Bu dua aşk acısı çeken arkadaşlarımıza tavsiyemdir. Yüce Tanrı gerçeklik olan aşklara etki eder. Onlara hayırlı hayatlar bağışlar. Siz hiçbir vakit ne olursa olsun isyan etmeyip Tanrı dua etmelisiniz. Size tavsiye uygulamamı anlatayım.
üzel müşterek şekilde boy abdesti alırız.2 rekat sessiz müşterek yerde yalnız bulunmak kaydıyla namazımızı şu şekilde kılarız . geçmiş zaman hacet namazı diye maksat ederiz sonrada 1.rekatta müşterek fatiha,1 amenerresuluyu olkuruz . hemen sonra 2.rekata kalkınca tekrardan müşterek fatiha 3 ihlası şerifi kayırıcı arkaya okuruz . bu şekilde 2 rekat namazı tamamlarız . 2. niyeti böyle yaparız..yarabbi şu arzu etmiş olduğum şahsın muhabbeti vs.diyerek..ondan hemen sonra aşağıda belirtmiş olduğum duayı okunuşu diğerlerini şu sıra ile okuruz.1 ayetel kürsi 3 ihlası şerif 3 salavatı şerife.yasini şerifi okumaya başlarız.1.mübine gelince aşağıda belirtmiş olduğum duayı 3 defa okuruz.2.mübine gelince tekrardan 3 deafa okruz.bu işlemi 7. mübine kadar devam ettiririz . şayet bu üçlü okumadan müşterek sonuç alamadık ise aynı terkibi tekrardan tazeleriz.bu defada 7 sefer bu duayı tekrarlayarak okuruz . şayet bu da sonuç vermez ise duayı 40 defa okuruz . okunuşu neticesini alarak sevindirici sonuçlar alırız . gösterişli müşterek işlemdir ancak sonuç sevindiricidir.okunacak dua budur…..bismillahirrahmanirrahim.menyeşfa şefaaten haseneten yekunlehu nasibün minha. . okunuşu men yeşfa şefaaten seyyieten yekun lehu kiflün minha.vekanallahu ala külli şeyin mukıta..veiz huyyitüm bi tehiyyetün fe heyyu bi ahsene minha.evruddu ha,innallahe kane ala külli şeyin hasiba..allahu lailahe illa huve la yecme anneküm ila yevmil kıyameti la reybe fiyh okunuşu men esdek minellahu hadisa…duası bu arkadaşlar okunuşu kaynakta en son diyorki bu işlem neticesinde ol kimsenin o şahsı görmeden sabrı okunuşu kararı kalmaz behemal görmek isterse .ol kimse zindan içerisinde olsa bile görmek isterse .temizliğe gayet dikkat edilmelidir.bu işlemi 3 gün 3 sefer okuya 3gün 7 sefer okuya 3 gün 40 sefer okuya.bu işlemleri yapan kimse vallahil azim zincire vurulan olsa dahi yanına gelir…mücerreptir .

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Eski eşinden kurtulmak için dua” üzerine 2 yorum

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  2. Merhaba burak hocayla yaklaşık 5 yıldır tanışıklığım var gerçekten işini düzgün yapan üstadlardandır benim için. Havas konusunda tek geçerim gerçekten ilim irfan sahibi birisidir. Bana teyzemin gelinine halamın oğluna ve çevremde yakın bildiğim bir çok insana yardımcı oldu ve başarısı kesinlikle tartışılmaz. Ben çok sıkıntılar çektim zamanında başıma bir çok kötü olaylar geldi. İşlerim kötüleşti kazancım düştü daha sayılacak bir çok şey var anlatmaya kalksam roman olur. Demem o ki lafı fazla uzatmadan burak hocam bana vefk tılsımı hazırladı ve sıkıntım çok kısa sürede bitti iş böyle olunca bende güvenerek tüm çevreme akrabalarıma bile önerdim yönlendirdim. Allah eline koluna zeval vermesin. Telf: 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir