Bir bayanla muhabbet etmek için dua

Bir bayanı kendinizle muhabbete  bağlamak istiyorsanız bu yazıyı dikkatli bir şekilde okuyup inanarak yapmalısınız. Allah inanarak yapılan her hayırlı duayı kabul eder.

Aşağıdaki Azimeti Ebu cehil karpuzu üzerine yazıp, yazdığın karpuzu unutulmuş eski bir mezara veya karanlık bir yere koyarsan, kadın sana büyük bir aşkla bağlanır ve hiçbir zamanda senin yanından ayrılmak istemez. Bir an sensiz duramaz.
Yazılacak olan budur:

تَوَكَّلُ يَاعَنْقُودْ بِعَا قِةِ فُلاَنَة ُعنِ الزَّوَّاجِ مِنْ فُلاَنْ بِحَقِّ
سَلُوعْ مَلُوعْ مَانُوعْ مَالُوهْ بِأَبَةٍ اَرُوجٍ مَارُوخٍ يَارُوخٍ يَارُوخٍ هَلُوخٍ وَقِيلَ اقْعُدُوا مَعَ الْقَاعِدِينَ وَلِبِثُوا فِى كَهْفِهِمْ ثَلَثَ مِائَةٍ سِنِين َوَازْدَادُوا تِسْعًا تَوَكَّلُوا بِعَاقِةِ فُلاَنَةَ عَنِ الزَّوَّاجِ مِنْ فُلاَنْ اَلْوَاحًا اَلْوَاحًا اَلْعَجَل اَلْعَجَلَ اَلسَّاعَةَ اَلسَّاعَةَ

Tevekkelü Ya Ankud biakıti fülanete aniz zevvaci min fülan bihakki Selu’ Melu’ Manu’ Maluh Biebetin Erucin Maruhun Ya Ruhun Ya Ruhun Heluhin Ve kılak udu meal kaidin.Ve libisü fi kehfihim selase mietin sinine vezdadü tisa.Tevekkelü biakiti fülanete aniz zevvaci min fülan elvahan 2elacele 2essaate 2.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir